جراحی بینی - دکتر بیگدلی

جراح بینی

دکتر محمد رضا بیگدلی - فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی
خدمات
آمار بازدیدکنندگان
بازديد اين صفحه : 10659
بازديد امروز : 137
کل بازديد سایت : 5657150
بازديدکنندگان آنلاین : 2
زمان بارگذاری : 0.1881 ثانیه
» تاتوی پزشکی

تاتو پزشکی چیست؟

مدیکال میکروپیگمانتاسیون یا تاتو پزشکی را میتوان پایانی شیرین برای یک نازیبایی آزار دهنده دانست. در این عمل رنگ با دستگاه به زیر لایه های سطحی پوست فرستاده میشود و به پزشک و بیمار فرصت میدهد تا عوارض  بعد از بیماری( ویتیلیگوو ...)، تصادف، سوختگی و جراحی را تا حدود زیادی مخفی کرده و احساس رضایت و اعتماد به نفس بیماررا افزایش دهد.

 در تاتو پزشکی بازگرداندن رنگ وتون طبیعی به پوست بیمار بعد از یک جراحی یا عارضه دیگر مهمترین هدف است. استفاده از تکنیکهای میکروپیگمانتاسیون در پوشش نقائص تون رنگی پوست یک مهارت پیشرفته در علم تاتو پزشکی میباشد. ساخت رنگ مناسب برای پوست، پیش بینی چگونگی نمایش رنگ بعد از ترمیم، نتیجه کار بعد از گذشت زمان و برداشت رنگ توسط بدن از عمده نکاتی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.

بیمارانی که مایلند از این روش برای پوشش نازیبایی خود استفاده کنند باید بدانند که جایگاه رنگدانه ها در پوست آسیب دیده با پوست سالم متفاوت است. در این بافت نظم سلولی ازبین رفته و پذیرش و بقاء رنگ کاملاً با پوست سالم فرق میکند. هنگام کار بر روی بافت فیبروز از تکنیکهای اختصاصی آن استفاده میشود تا حداکثر پذیرش رنگ بوجود آید ولی کار علمی، هنری بوده و نیاز به صبر و حوصله دارد. در تاتوپزشکی این یک اصل است که، روم یک شبه ساخته نشده وبیمار و پزشک باید صبور باشند . بیمار نیز در جلسه  مشاوره باید توجیه گردد تا با صرف زمان و دقت کافی، نتیجه ای نزدیک به ایده آل بدست آید و از آزار روانی مشکل کم شود.

در حجم زیادی از وضعیتهای پزشکی میتوان از تکنیک میکروپیگمانتاسیون کمک گرفت ولی بطور کلی به شش دسته عمومی تقسیم میشود:

- جراحی؛ جای زخم، جراحی های سینه، عوارض درمانی تومورهاو...

- تصادفات؛ سوختگی ها، جای زخم و...

- بیماریهای پوستی؛ ویتیلیگو(پیسی)، آلوپسی، پررنگی و کم رنگی های غیر قابل درمان و...

- مادرزادی؛ پررنگی های غیر قابل درمان، شکاف کام و...

- تقلید مو؛ کم پشتی، کاشت مو، جای زخم در محل رویش مو و ...

-تقویت رنگی؛ ابروهای کم حجم، لبهای با حدود رنگی نامشخص، مژه های با فاصله و ...  

ذکر این نکته بسیار مهم است که استفاده از این تکنیک در تمام موارد فوق آخرین قدم درمانی بوده و نیاز به نظر متخصص مربوطه دارد و تایید انجام آن در حیطه کاری پزشک متخصص میباشد.

 www.tattoo-pezeshki.com

 

 

 

 جراحی بینی
 جراحی بینی
جراحی بینی
 
جراحی بینی
 
جراحی بینی
 
جراحی بینی
 
 
 
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux