جراحی بینی - دکتر بیگدلی

جراح بینی

دکتر محمد رضا بیگدلی - فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی
خدمات
آمار بازدیدکنندگان
بازديد اين صفحه : 8666
بازديد امروز : 105
کل بازديد سایت : 5657118
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگذاری : 0.1517 ثانیه
» جراحی ارتوگناتیک

 

 

 

برای دانلود انیمیشن جراحی چانه و خنده های لثه ای کلیک کنید

 

جراحی ارتوگناتیک یا راست فکی:

جراحی ارتوگناتیک جراحی تصحیحی است که با رفع بد شکلی های فکین که یکی از مهمترین عوامل زیبایی صورت می باشد ، تآ ثیر بسیار شگرفی در صورت دارد.

تغیراتی که در اثر جراحی فک بدست می آید حقیقتا فوق العاده و باورنکردنی می باشد ، این نوع جراحی منحصرا توسط متخصص جراح فک و صورت انجام می پذیرد.

به عنوان مثال بیمارانی که دارای فکی جلو زده می باشد و یا در هنگام خنده، لثه های آنها بیش از حد پیدا می شود کاندید بسیار خوبی برای اینگونه اعمال جراحی می باشد.

البته این دسته بیماران با دفرمیتی فکی گاها نیازمند ارتودنسی قبل ویا بعد از عمل جراحی فکین می باشند، ولی به هیچ وجه بدشکلی های اسکلتی صورت نباید با ارتدنسی که تنها در تصحیح دفرمیتی های دندانی کار می کند انجام گیرد.

به طور خلاصه جراحی ارتوگناتیک قادر به تصحیح اسکلت صورت در ناحیه دو سوم تحتانی ،تصحیح موقعیت فکین نسبت به لبها ، تصحیح موقعیت لبها به هم و تصحیح موقعیت لبها نسبت به چانه در سه بعدی می باشد.

نکته مهم در جراحی ارتوگنیک این است که این نوع اعمال جراحی گرچه با ورم موقتی همراه است ، یا کاملا بدون درد بوده و یا درد آنها با مسکن های معمولی قابل کنترل است ، و این به دلیل خونرسانی بالای اسکلت صورت می باشد.

 جراحی بینی
 جراحی بینی
جراحی بینی
 
جراحی بینی
 
جراحی بینی
 
جراحی بینی
 
 
 
https://imenmizban.com/domain https://imenmizban.com/iran-linux https://imenmizban.com https://imenmizban.com https://imenmizban.com/win-iran https://imenmizban.com/linux